Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

ai magazine verzia PDF na stiahnutie ...

.....................................................................................................................................

 


 

Motosalón Bory

Prichádzajú nablýskané a rýchle autá druhého ročníka Motosalónu Bory. Skôr, ako na vlastné oči uvidíte krásu na kolesách, ucítite vôňu kože, zaľúbite sa do zvuku motora, vám chceme zvestovať horúce novinky.

Čítať celý článok...
 

Pozvánka na veľtrhy: COMPOSITES EUROPE 2017, FAKUMA 2017, viscom düsseldorf 2017

Spoločnosť MANIN EXPO ako spoluorganizátor zájazdu a koordinátor pre návštevníkov v SR vás srdečne pozýva na medzinárodný veľtrh COMPOSITES EUROPE 2017, určený najmä pre odbornú verejnosť, ktorý je najmodernejší a najinovatívnejší veľtrh predstavujúci oblasť trhu s kompozitnými materiálmi a ich použitím, ktoré sú významným článkom v sektore priemyslu.

Čítať celý článok...
 

GEFCO vytvára strategické geo-regióny

Spoločnosť GEFCO má na Slovensku a v Čechách od 1. 8. 2017 spoločný manažment. Novým riaditeľom sa stal Aleksander Raczynski, ktorý viedol posledné 4 roky GEFCO v Českej republike. Tento nový geografický región má viac ako 1 200 zamestnancov a vďaka dynamike ekonomického rastu patrí do prvej trojky v rámci skupiny GEFCO.

Čítať celý článok...
 

Pokročilé řízení natočení

Nový softwarový modul potlačuje natáčení břemen u jeřábů. B&R nabízí novou funkci pro řízení jeřábů. Jeřáby, které přepravují velká břemena, zavěšená na lanech, mohou být obzvláště citlivé na otáčení břemene kolem svislé osy. To může vést k trvalým kmitům.  Nový softwarový modul mapp Crane pro řízení natočení břemene dokáže tyto kmity potlačovat.

Čítať celý článok...
 

ISO verifikace čárových a datamatrix kódů

Pro zabezpečení správné produkce bez chyb v čárových a datamatrix kódech jsou zde pro kontrolu speciální verifikátory. Nejen že přečtou kód, ale rozeberou jej do nejmenších detailů a zjistí jeho nedostatky.

 

 

Čítať celý článok...
 

POWTECH 2017 – veľtrh mechanických technológií spracovania

Každých 18 mesiacov veľtrh POWTECH sústreďuje v Norimbergu globálne inovácie v oblasti mechanických technológií spracovania, analytiky a manipulácie s práškovými materiálmi a sypkými hmotami.

 

 

Čítať celý článok...
 

EPIC® MH - modulární systém konektorů

Konektory EPIC® MH pro připojení strojů a zařízení umožňují díky své konstrukci sestavit řešení na míru. Vytvořit kombinované připojení pro napájení, data, sběrnice nebo koaxiální kabely není žádný problém. Jednoduchou volbou příslušného modulu (napájení, data, BUS, koax) a jeho umístěním do společného rámečku je možné vytvořit požadovanou kombinaci.

Čítať celý článok...
 
Stránka 1 z 41

Uzávierka čísla 5/2017 je 26. októbra 2017 
Číslo 5/2017 vyjde 3. novembra 2017

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 Reklama 


 

Počítadlo prístupov

Od 28.5.2014 bol obsah zobrazený : 590482