Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

Dachser rozvíja odborové logistické riešenia

Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb Dachser vytvoril novú centrálnu organizačnú divíziu „Corporate Solutions, Research & Development“ (Korporátne riešenia, výskum a vývoj), aby podporil svoje globálne logistické služby vytvorené na mieru jednotlivým priemyselným odvetviam a zároveň integroval svoje výskumné a vývojové aktivity.

 

Čítať celý článok...
 

Koncern Jungheinrich úspešne

Koncern Jungheinrich zaznamenal mimoriadne úspešný rok 2015, vďaka čomu si upevnil svoju pozíciu na trhu. Prekonal doterajšie rekordy v objeme prijatých objednávok, počte výrobených zariadení, tržbách ako aj ďalších ekonomických ukazovateľoch. Celosvetové výnosy Jungheinrichu za rok 2015 dosiahli hodnotu viac ako 2,7 miliardy eur čo je o 11% viac oproti roku 2014. Celosvetovo bolo predaných 97 100 zariadení, čo predstavovalo takmer 13% nárast oproti predchádzajúcemu roku, pričom celosvetový trh mal skôr stagnujúci charakter.

Čítať celý článok...
 

AMPER Motion - největší přehlídka elektromobility v ČR

Elektromobilita a veletrh AMPER patří k sobě. Od 15. do 18. 3. si na Výstavišti v Brně můžete v rámci AMPER Motion prohlédnout a otestovat jízdní vlastnosti nejnovějších plně elektrických, či hybridních vozů značek BMW, Kia, Nissan, Peugeot, Škoda, Tesla, Toyota, Lexus a Volkswagen.

 

 

Čítať celý článok...
 

Označovanie nebezpečných látok

Spoločnosť LIFTEC SK v snahe poskytnúť komplexné riešenia požiadaviek zákazníkov na označovanie výrobkov, dováža v rámci svojho portfólia na slovenský trh priemyselné tlačiarne určené na dvojfarebnú tlač, vhodné na označovanie nebezpečných látok piktogramami podľa platnej legislatívy.
Čítať celý článok...
 

Navštivte stánek Lapp Kabel na AMPERu

Brněnské výstaviště se letos opět stane dějištěm mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER a Lapp Kabel na něm nebude ani tentokrát chybět! Na stánku o ploše více než 100 m2 se letos rozhodně nudit nebudete. V souladu s letošním mottem „Naše kabelová řešení šetří Váš čas“ se i Vy můžete na našem stánku bavit po celý den. A prohlédnout si přitom i pětici našich hlavních produktových novinek pro rok 2016.

Čítať celý článok...
 

Podnikatel roku 2015 Zlínského kraje

Michele Tajariol, generální ředitel společnosti TAJMAC-ZPS, a.s., zvítězil v silné konkurenci v soutěži EY Podnikatel roku 2015 Zlínského kraje, kterou organizuje společnost EY pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka. Cenu převzal dne 17.2.2016 na slavnostním vyhlášení, v prostorách Krajského úřadu Zlínského kraje, z rukou loňského vítěze tohto prestižního ocenění MUDr. Pavla Stodůlky, majitele sítě očních klinik GEMINI. Společnost TAJMAC-ZPS si pod vedením Michele Tajariola udržuje postavení jedné z nejvýznamnějších strojírenských firem v České republice a střední Evropě a úspěšně tak  pokračuje v dlouholeté tradici strojírenství ve Zlíně.

Čítať celý článok...
 

Rozširovanie bratislavského závodu

Volkswagen Slovakia úspešne napreduje. Spoločnosť ukončila hrubú stavbu novej karosárne. V budúcnosti v nej bude vyrábať karosériu Porsche Cayenne. „Volkswagen Slovakia naďalej rastie. Doterajšie stavebné práce na novej karosárni Porsche prebiehajú podľa plánu. V ďalšom kroku začneme v hale s inštaláciou najmodernejších zváracích technológií a približne pol tisícky robotov,“ uviedol Ralf Sacht, predseda predstavenstva Volkswagen Slovakia.

Čítať celý článok...
 

10. ročník LOGISTIC CONFERENCE 2016

Vážení priatelia, blíži sa 10. ročník LOGISTIC CONFERENCE 2016! Už 17. marca sa v Bratislave stretnú odborníci z oblasti logistiky. Keďže ai magazine je mediálnym partnerom konferencie, všetci naši čitatelia majú možnosť získať vstupenku s 10% zľavou. Konferencia sa koná 17. marca 2016 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave. Nosnými témami tohtoročnej konferencie budú nové trendy a technológie v logistike, pohľad na manažment logistiky vo výrobe, logistické centrá a skladovanie, ale aj distribúcia a formy doručovania. Novinkou 10. ročníka je odborný program až v 3 konferenčných sálach.

Čítať celý článok...
 

GibbsCAM, jak vyzrát nad novinkami v11?

V druhé polovině roku 2015 byla uvolněna pro zákazníky v České republice a na Slovensku verze technologického CAD/CAM software GibbsCAM v11, která je k dispozici všem, kteří měli aktivní roční aktualizační servis platný ke dni 1. 7. 2015. Od začátku ledna 2016 probíhají jednodenní semináře na téma „GibbsCAM, jak vyzrát nad novinkami v11?“Čítať celý článok...
 

Murrelektronik – inteligentné riešenia pre automatizačnú techniku

Spoločnosť Murrelektronik je jedným z lídrov s elektronickými súčiastkami pre automatizačnú techniku. V hlavnom sídle spoločnosti v nemeckom meste Oppenweiler blízko Štuttgartu sa koncom februára konalo stretnutie zástupcov odborných médií z Rakúska, Slovenska a Maďarska spojené s prehliadkou výroby a  doplnené prezentáciami  a informáciami vrcholového vedenia spoločnosti.

 

Čítať celý článok...
 

Spínače do těžkých provozů

Překonávat extrémní podmínky je pro společnost steute permanentní výzvou. Především pro použití v těžkých provozech představují novou sérii spínačů ZS 91. Jedná se o bezpečnostní lankové spínače, které jsou uzpůsobené náročným podmínkám zejména v oblasti těžebního průmyslu.

 

 

Čítať celý článok...
 

Minerva Slovensko – 20 rokov na slovenskom trhu

Minerva je výhradný dodávateľ podnikových aplikácií QAD pre priemyselné podniky na českom a slovenskom trhu. Tento rok oslavuje 20 rokov dodávok produktov a služieb do výrobných firiem na Slovensku. Spoločnosť Minerva Slovensko, výhradný dodávateľ podnikových aplikácií firmy QAD na Slovensku, v súčasnej dobe oslavuje 20 rokov existencie na slovenskom IT trhu.

Čítať celý článok...
 
Stránka 10 z 29

Uzávierka čísla 2/2018 je 23. apríla 2018 
Číslo 2/2018 vyjde 3. mája 2018

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 


 

Reklama

 

 
 

Počítadlo prístupov

Od 28.5.2014 bol obsah zobrazený : 715999