Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

Skupina GEFCO podporila moreplavca

Courbevoie, Francúzsko, 27. september 2017
Skupina GEFCO, ktorá je celosvetovým aktérom v odvetví priemyselnej logistiky a európskym lídrom v automobilovej logistike, s hrdosťou podporila moreplavca Yvana Bourgnona v jeho pozoruhodnej športovej výzve Bimedia Challenge.

Čítať celý článok...
 

Šperky v obrábaní

Spoločnosť Walter Slovakia s.r.o., organizovala v termíne 21.-22. 9. 2017 zaujímavé školenie PCD v príjemnom prostredí pod Tatrami, kde sa stretli zástupcovia viacerých firiem, zástupca akademickej pôdy Technickej Univerzity vo Zvolene a odborník v obrábaní neželezných kovov diamantovými nástrojmi Massimo Romaniello z Nemecka, (manažér predaja a

Čítať celý článok...
 

DHL Parcel sa rozrastá o ďalšie krajiny

DHL posilňuje medzinárodný e-commerce trh a rozširuje rozsah svojich služieb partnerstvami v Chorvátsku, Bulharsku, Írsku a Rumunsku. DHL Parcel Europe tak pôsobí v 26 krajinách s cieľom pripojenia zvyšných krajín Európy do konca roka 2018. Írsko a Rumunsko sa stali poslednými krajinami, ktoré sa pripojili k sieti DHL Parcel Europe.

Čítať celý článok...
 

Dachser Slovakia investuje

Globálny poskytovateľ logistických služieb Dachser Slovakia rozširuje svoje logistické centrum v Lozorne neďaleko Bratislavy. Využiteľná plocha logistického areálu sa výstavbou rozrastie až na 64 000 m2.

Čítať celý článok...
 

Unikátní robot ze Slovenska

Kdo z nás rád uklízí? A teď si představte, že musíte vyčistit prázdný ropný tank! Jedná se o obrovskou cisternu o průměru 40-80 metrů pouze s několika malými otvory po obvodu. Pomocí dřevěných lopat je potřeba kal shrnovat k odsávací hadici. Práce je možná jen v ochranném gumovém obleku a s dýchacím přístrojem.

Čítať celý článok...
 

Pozvánka na veľtrhy: COMPOSITES EUROPE 2017, FAKUMA 2017, viscom düsseldorf 2017

Spoločnosť MANIN EXPO ako spoluorganizátor zájazdu a koordinátor pre návštevníkov v SR vás srdečne pozýva na medzinárodný veľtrh COMPOSITES EUROPE 2017, určený najmä pre odbornú verejnosť, ktorý je najmodernejší a najinovatívnejší veľtrh predstavujúci oblasť trhu s kompozitnými materiálmi a ich použitím, ktoré sú významným článkom v sektore priemyslu.

Čítať celý článok...
 

GEFCO vytvára strategické geo-regióny

Spoločnosť GEFCO má na Slovensku a v Čechách od 1. 8. 2017 spoločný manažment. Novým riaditeľom sa stal Aleksander Raczynski, ktorý viedol posledné 4 roky GEFCO v Českej republike. Tento nový geografický región má viac ako 1 200 zamestnancov a vďaka dynamike ekonomického rastu patrí do prvej trojky v rámci skupiny GEFCO.

Čítať celý článok...
 

Pokročilé řízení natočení

Nový softwarový modul potlačuje natáčení břemen u jeřábů. B&R nabízí novou funkci pro řízení jeřábů. Jeřáby, které přepravují velká břemena, zavěšená na lanech, mohou být obzvláště citlivé na otáčení břemene kolem svislé osy. To může vést k trvalým kmitům.  Nový softwarový modul mapp Crane pro řízení natočení břemene dokáže tyto kmity potlačovat.

Čítať celý článok...
 

ISO verifikace čárových a datamatrix kódů

Pro zabezpečení správné produkce bez chyb v čárových a datamatrix kódech jsou zde pro kontrolu speciální verifikátory. Nejen že přečtou kód, ale rozeberou jej do nejmenších detailů a zjistí jeho nedostatky.

 

 

Čítať celý článok...
 

POWTECH 2017 – veľtrh mechanických technológií spracovania

Každých 18 mesiacov veľtrh POWTECH sústreďuje v Norimbergu globálne inovácie v oblasti mechanických technológií spracovania, analytiky a manipulácie s práškovými materiálmi a sypkými hmotami.

 

 

Čítať celý článok...
 
Stránka 3 z 36

Uzávierka čísla 5/2018 je 22. októbra 2018 
Číslo 5/2018 vyjde 12. novembra 2018

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 


 

Reklama

 
 

Počítadlo prístupov

Od 28.5.2014 bol obsah zobrazený : 928438