Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

TechSummit & Gadget Expo Bratislava 2017

Na druhom ročníku konferencie vystúpi 120 rečníkov z 10 krajín sveta.  Medzinárodný summit zameraný na inovácie a technologické zmeny v ekonomike sa bude konať 10. až 11. mája 2017 v hoteli Crown Plaza v Bratislave.

Čítať celý článok...
 

Kia vyrobila 180 800 vozidiel

Kia Motors Slovakia vyrobila v prvom polroku 2017 celkom 180 800 vozidiel a 323 600 motorov. Dosiahnutý výrobný výsledok je tak porovnateľný s rovnakým obdobím minulého roka. Ťahúňom výroby sa stal s takmer 64 % podielom model Sportage, nasledovaný modelmi Kia cee’d (29 %) a Kia Venga (7 %).

Čítať celý článok...
 

Jungheinrich je na Slovensku 20 rokov

Spoločnosť Jungheinrich líder v oblasti manipulačnej a skladovej techniky ako aj internej logistiky oslávila tento rok 20 rokov na slovenskom trhu. Oficiálna slávnosť sa konala v Elesko Wine Park v Modre. Na podujatí sa zúčastnilo 150 obchodných partnerov z významných slovenských firiem.Čítať celý článok...
 

CEIT & TREND konferencia Národné fórum produktivity 2017

Produktivita je pojem, ktorý nevychádza z módy. Práve naopak, v čase, keď rezonuje nedostatok novej kvalifikovanej pracovnej sily a keď sa do výroby a logistiky tlačia moderné technológie, je vysoká efektivita a konkurenčná schopnosť firiem čoraz naliehavejšia.

 

Čítať celý článok...
 

Lapp Kabel otevřel novou halu

Společnost LAPP KABEL s.r.o., která je součástí skupiny Lapp (mezinárodního výrobce kabelů, kabelových systémů a příslušenství), v Otrokovicích slavnostně otevřela novou výrobní halu pro výrobu kabelové konfekce.

Čítať celý článok...
 

Czech Business Superbrands 2017

Obchodní značka FANUC se stala jedinou značkou působících na českém trhu v segmentu průmyslové automatizace, které na základě přísných kritérií získala ocenění Czech Business Superbrands 2017. O udělení tohoto titulu rozhodla odborná komise Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu.

Čítať celý článok...
 

Dni podpory inováciám Slovenska

Naša krajina musí byť súčasne konfrontovaná s trendmi sveta v tejto oblasti a musí stimulovať a využívať všetky komparatívne výhody krajiny a vlastný potenciál – mozgový trust odborníkov Slovenska.

 

Čítať celý článok...
 

LASYS meets Central Europe

Konferencia „LASYS meets Central Europe“, ktorá sa konala na 30. mája 2017 v slovenskej Trnave, sa etabluje ako dôležitá obchodná platforma pre poskytovateľov riešení v oblasti laserového opracovávania materiálov a priemyselných používateľov.

 

 

Čítať celý článok...
 
Stránka 4 z 42

Uzávierka čísla 6/2017 je 24. novembra 2017 
Číslo 6/2017 vyjde 4. decembra 2017

Reklama

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 


 

Reklama 


 

Počítadlo prístupov

Od 28.5.2014 bol obsah zobrazený : 626123