Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

Dávkovací kýblik KIMTECH WETTASK šetrí náklady, čas a zvyšuje bezpečnosť práce

Popredný dodávateľ produktov pre priemyselné pracovisko KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL* uvádza na trh moderný dávkovací kýblik KIMTECH WETTASK, ktorý ponúka užívateľom celý rad zaujímavých a praktických výhod a ktorý nájde využitie v priemyselnom i domácom prostredí. Môže sa pochváliť novým systémom pre stieranie chemikálií za použití rozpúšťadla a špeciálnych utierok. Znižuje náklady, ekologickú záťaž, zvyšuje bezpečnosť práce a šetrí čas.

Čítať celý článok...
   

Ochrana sluchu – komunikácia, pohodlie, kompatibilita

Spoločnosť KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL*, líder na trhu s výrobkami na ochranu zdravia, bezpečnosť a hygienu v pracovnom prostredí, prináša niekoľko zistení, tipov a rád zamestnávateľom a pracovníkom zodpovedným za oblasť BOZP ako efektívne eliminovať riziká hluku na pracovisku, motivovať zamestnancov k používaniu náležitej ochrany proti poškodeniu sluchu a chrániť tak ich zdravie.

Čítať celý článok...
 

Nový distributor programového vybavení WITNESS v ČR a SR

DYNAMIC FUTURE s.r.o., leader v oblasti logistického poradenství a HUMUSOFT s.r.o., dodavatel přístrojového a programového vybavení se dohodly na výměně resellerských pozic při prodeji SW nástroje pro simulaci podnikových procesů WITNESS britské společnosti LANNER Group Ltd. Od 1.7.2011 se výhradním distributorem pro Českou Republiku a Slovensko stává DYNAMIC FUTURE s.r.o. Společnost DYNAMIC FUTURE může klientům nabídnout 15 let zkušeností s využitím nástroje WITNESS pro konzultační projekty v oblasti optimalizace a zlepšování podnikových procesů. Společnost HUMUSOFT zůstane sub-resellerem společnosti DYNAMIC FUTURE pro Českou Republiku a Slovensko.

Čítať celý článok...
 

Slavnostní otevření nového sídla firmy Wittmann Battenfeld CZ 8. - 9. června 2011

Ve dnech 8. – 9. června 2011 se konalo slavnostní otevření nového sídla firmy Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. V Malých Nepodřicích u Písku a to za účasti nejvyšších představitelů koncernu WITTMANN BATTENFELD i početné zákaznické obce. Nové sídlo si prohlédlo celkem 130 návštěvníků z 61 firem.

Otevření nového sídla otvírá firmě nové možnosti a je významným krokem pro rozšíření dalších činností. Zákazníci z České a Slovenské republiky tak mohou očekávat velmi kvalitní nabídku služeb.

Čítať celý článok...
 

Minerva ČR a Eagle Europe rozširujú prínosy automatického zberu dát pre lokálnych a nadnárodných výrobcov

Minerva Česká republika rozširuje svoje portfólio o medzinárodné riešenie čiarových kódov pre nadnárodné výrobné spoločnosti.  

Minerva ČR, exkluzívny dodávateľ QAD Enterprise Applications v Českej a Slovenskej republike, oznamuje spoluprácu s britskou spoločnosťou Eagle Europe a podpísanie distribučnej zmluvy na predaj a implementáciu riešení čiarových kódov určených predovšetkým pre nadnárodné výrobné spoločnosti. Eagle Europe je produktovým partnerom QAD a riešenia čiarových kódov RF Express® pre QAD, ktoré je plne integrované s ERP systémom QAD a disponuje rozsiahlou funkcionalitou, ktorú požadujú predovšetkým nadnárodné spoločnosti používajúce ERP systém QAD. Riešenie je však vhodné i pre lokálne firmy vyžadujúce hlbokú funkcionalitu v danej oblasti.

Čítať celý článok...
 

Učni z Miba Sinter Slovakia opäť na odbornej praxi v Rakúsku

Miba Sinter Slovakia, s.r.o. Dolný Kubín (ďalej len MSSK) pokračuje vo svojom vzdelávacom programe s učňami strojárskych odborov Strednej odbornej školy polytechnickej Dolný Kubín - Kňažia. Tak ako v minulých rokoch aj tento rok sa už po štvrtý krát v dňoch od 4. do 17. apríla 2011 desiati učni MSSK zúčastnili praktického výcviku v Miba Sinter Austria, GmbH vo Vorchdorfe (ďalej len MSA).  Učni absolvovali odborný výcvik na rôznych pracoviskách v MSA ako napr. údržba, skúšanie kvality, oddelenie nástrojov ako aj na viacerých pracoviskách nástrojárne (sústruženie, vŕtanie, frézovanie, brúsenie a pod.).

Čítať celý článok...
 

MĚŘICÍ STANICE MESING PRACUJÍ V ČÍNĚ

Brněnská firma MESING patří k uznávaným dodavatelům zakázkové měřicí a automatizační  techniky zejména pro automobilový a ložiskový průmysl. Větší část produkce exportuje. V poslední době se orientuje i na čínský trh, na který dodává poloautomatické komparační víceparametrické a vícemístné kontrolní stanice, viz fotografie. Ke kalibraci se používají exaktně proměřené etalony s daty uloženými v PC. Po přepnutí ovládací jednotky do nastavovacího programu se stanice automaticky kalibruje, a to za dobu potřebnou standardně k vlastnímu měření.

Čítať celý článok...
 

Kia vyrobila na Slovensku už milión motorov

•    Spoločnosť Kia Motors Slovakia vyrobí denne viac ako 1 350 motorov
•    Do rozšírenia kapacít na výrobu motorov Kia investovala viac ako 100 miliónov eur

Spoločnosť Kia Motors Slovakia vyrobila na Slovensku svoj v poradí už miliónty motor. Je ním benzínový motor s objemom 1,4 litra, ktorý sa v závode produkuje od spustenia sériovej výroby v novembri 2006. Zároveň je najvyrábanejším motorom v celej histórii. Doteraz zišlo z montážnej linky viac ako 355 000 kusov tohto typu motora.

Čítať celý článok...
 

Změny v organizační struktuře společnosti HUMUSOFT s.r.o.

HUMUSOFT s.r.o. představuje změny ve vedení společnosti. HUMUSOFT oslaví v tomto roce 20 let své existence ve formě s.r.o. Společnost byla založena v listopadu 1991 pěti společníky. Všichni tito společníci se dosud aktivně podílejí na práci pro společnost. S ohledem na další rozvoj společnosti jsme se rozhodli upravit systém funkcí vedoucích pracovníků tak, aby přehledným způsobem vyjadřoval jejich okruhy kompetence.

Čítať celý článok...
 
Stránka 33 z 36

Uzávierka čísla 4/2018 je 31. augusta 2018 
Číslo 4/2018 vyjde 14. septembra 2018

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 


 

Reklama

 
 

Počítadlo prístupov

Od 28.5.2014 bol obsah zobrazený : 831274