Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

Jungheinrich je na Slovensku 20 rokov

Spoločnosť Jungheinrich líder v oblasti manipulačnej a skladovej techniky ako aj internej logistiky oslávila tento rok 20 rokov na slovenskom trhu. Oficiálna slávnosť sa konala v Elesko Wine Park v Modre. Na podujatí sa zúčastnilo 150 obchodných partnerov z významných slovenských firiem.Čítať celý článok...
 

CEIT & TREND konferencia Národné fórum produktivity 2017

Produktivita je pojem, ktorý nevychádza z módy. Práve naopak, v čase, keď rezonuje nedostatok novej kvalifikovanej pracovnej sily a keď sa do výroby a logistiky tlačia moderné technológie, je vysoká efektivita a konkurenčná schopnosť firiem čoraz naliehavejšia.

 

Čítať celý článok...
 

Lapp Kabel otevřel novou halu

Společnost LAPP KABEL s.r.o., která je součástí skupiny Lapp (mezinárodního výrobce kabelů, kabelových systémů a příslušenství), v Otrokovicích slavnostně otevřela novou výrobní halu pro výrobu kabelové konfekce.

Čítať celý článok...
 

Czech Business Superbrands 2017

Obchodní značka FANUC se stala jedinou značkou působících na českém trhu v segmentu průmyslové automatizace, které na základě přísných kritérií získala ocenění Czech Business Superbrands 2017. O udělení tohoto titulu rozhodla odborná komise Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu.

Čítať celý článok...
 

Dni podpory inováciám Slovenska

Naša krajina musí byť súčasne konfrontovaná s trendmi sveta v tejto oblasti a musí stimulovať a využívať všetky komparatívne výhody krajiny a vlastný potenciál – mozgový trust odborníkov Slovenska.

 

Čítať celý článok...
 

LASYS meets Central Europe

Konferencia „LASYS meets Central Europe“, ktorá sa konala na 30. mája 2017 v slovenskej Trnave, sa etabluje ako dôležitá obchodná platforma pre poskytovateľov riešení v oblasti laserového opracovávania materiálov a priemyselných používateľov.

 

 

Čítať celý článok...
 

Robotika vo výrobnej praxi malých a stredných podnikov

Dňa 11. mája 2017 usporiadali vydavateľstvá časopisov ai magazine a ATP Journal prvý ročník konferencie Robotika vo výrobnej praxi malých a stredných podnikov. V príjemnom prostredí hotela Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach sa celkom 118 účastníkov konferencie malo možnosť zoznámiť s

Čítať celý článok...
 

MATLAB a Simulink – Release 2017a

HUMUSOFT s.r.o. a firma MathWorks®, přední výrobce programových nástrojů pro technické výpočty, modelování a simulace, uvádějí na trh České republiky a Slovenska nové vydání výpočetního, vývojového a simulačního prostředí MATLAB® R2017a.

 

 

Čítať celý článok...
 

Elektromobily BMW mají šťávu od Lappu

Radost z jízdy jde ruku v ruce s jednoduchým nabíjením: městský elektromobil BMW i3 jezdí absolutně bez emisí a je vybaven nabíjecím systémem Lapp. Skupina Lapp tím potvrzuje, že je kompletním poskytovatelem řešení konektivity pro e-mobility.Čítať celý článok...
 

MCAE Systems na MSV v Nitre

Na výstavišti Agrokomplex v Nitře, kde proběhne 23. – 26. května 2017 již 24. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu, představí česká společnost MCAE Systems nejžhavější novinky a trendy z oboru 3D technologií, které nacházejí uplatnění v průmyslových odvětvích. V hale F na stánku č. 33 budou k vidění nejnovější profesionální 3D tiskárny Stratasys a MakerBot, automatizované systémy pro optické 3D měření GOM i špičkový CAD/CAM software Tebis.

 

Čítať celý článok...
 
Stránka 5 z 36

Uzávierka čísla 5/2018 je 22. októbra 2018 
Číslo 5/2018 vyjde 12. novembra 2018

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 


 

Reklama

 
 

Počítadlo prístupov

Od 28.5.2014 bol obsah zobrazený : 895239