Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

Kia vlani vyrobila 612 900 motorov a 339 500 áut

Spoločnosť Kia Motors Slovakia vyrobila v roku 2016 rekordných 612 900 motorov, čo predstavuje medziročný rast vo výške 5 %. Viac ako polovica vyrobených pohonných jednotiek bola určená na export. Najžiadanejším agregátom sa stal naftový motor s objemom 1,7 litra (24 %). V závode Kia došlo v minulom roku aj k medziročnému nárastu vo výrobe automobilov.

Čítať celý článok...
 

Veletrh Věda Výzkum Inovace 2017

Brněnské výstaviště bude v době od 28. 2. do 2. 3. 2017 hostit druhý ročník Veletrhu Věda Výzkum Inovace. Hlavním partnerem se staly Hospodářská komora ČR a Veletrhy Brno a.s. a záštitu nad akcí převzali například místopředseda vlády ČR pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek, Ministerstvo školství, mládeže a sportu ČR, ministr průmyslu a obchodu ČR Jan Mládek a další.

Čítať celý článok...
 

Martinský závod Volkswagen rozšíril výrobu

Martinský závod Volkswagen Slovakia (VW SK) rozšíril výrobu komponentov pre automobily. Do produkčného portfólia pozostávajúceho z komponentov pre prevodovky a podvozky pridal výrobu dielov pre motory. 

Čítať celý článok...
 

ÚSPEŠNÝ ROK PRE GEFCO SLOVENSKO

Spoločnosť GEFCO, jeden z popredných lídrov na trhu logistiky, má za sebou rok, ktorý priniesol hneď viaceré úspechy. Tie sa okrem globálnej skupiny týkajú aj lokálnej pobočky spoločnosti GEFCO na Slovensku.

 

 

Čítať celý článok...
 

ÖLFLEX® CONNECT: Kabelové systémy na míru

Máte hlad. A dali byste si třeba… Dobrý hamburger? Tak to si musíte jít koupit kvalitní maso, které mají jen u Vašeho známého řezníka - vezmete aspoň kilo, když už tam jdete. Pak zeleninu, pečivo, omáčky a dobrý recept – čeká Vás surfování po internetu. Přešla Vás mezitím chuť? Co si raději zajít do své oblíbené restaurace, kde znáte personál a víte, že používají kvalitní suroviny.

Čítať celý článok...
 

Nákladově výhodnější výroba ohýbaných výlisků

Firma Otto Bihler Maschinenfabrik představila na veletrhu Euroblech 2016 svůj nový ohýbací a lisovací automat se servopohony RM-NC. Uživatelé mohou vyrábět na stroji klasické ohýbané výlisky z pásu a drátu s výrazně vyšší produktivitou a nižšími náklady. Při řešení automatizace sází firma na inovativní technologii společnosti B&R.

Čítať celý článok...
 

Nová generace 3D tiskáren

Velkoformátová tiskárna Stratasys Fortus 900mc splňuje nároky produkční 3D tiskárny na velkou kapacitu, přesnost a opakovatelnost. Navíc umožňuje 3D tisk z nového materiálu Stratasys FDM Nylon 6 a využívá tiskový software GrabCAD. Společnost MCAE Systems, jako dlouholetý distributor produktů firmy Stratasys, uvádí na český a slovenský trh novou generaci robustních, FDM 3D tiskáren Stratasys Fortus 900mc, určených jak pro výrobu funkčních prototypů, výrobních přípravků a nástrojů, tak pro malosériovou, přímou digitální výrobu.

Čítať celý článok...
 

Kia Sportage - rekordný predaj

Štvrtá generácia športovo-úžitkového modelu Kia Sportage od spustenia sériovej výroby v decembri 2015 zaujala takmer dvojtretinovým podielom dominantné postavenie v celkovej tohtoročnej produkcii spoločnosti Kia.

 

 

Čítať celý článok...
 
Stránka 7 z 41

Uzávierka čísla 5/2017 je 26. októbra 2017 
Číslo 5/2017 vyjde 3. novembra 2017

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 Reklama 


 

Počítadlo prístupov

Od 28.5.2014 bol obsah zobrazený : 590476