Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

DHL podporí v roku 2017 opäť projekty na Slovensku

Spoločenská zodpovednosť je súčasťou firemnej stratégie skupiny Deutsche Post DHL Group. V súlade s mottom „Aktívna zodpovednosť“ sa zameriava na ochranu životného prostredia (GoGreen), pomoc iným (GoHelp), vzdelávanie (GoTeach) a podporu firemného dobrovoľníctva (Global Volunteer Day, Living Responsibility Fund). Prostredníctvom fondu Living Responsibility sa rozdeľujú peniaze na rôzne projekty v celej skupine.Čítať celý článok...
 

TECH DAYS DMG MORI na univerzite v Trnave

Spoločnosť DMG MORI usporiadala začiatkom decembra v Trnave svoje tradičné TECH DAYS. V priestoroch Centra excelentnosti 5-osového obrábania na Materiálovotechnickej fakulte Slovenskej technickej univerzity predstavila nové trendy i technologické možnosti v obrábaní svojim klientom a študentom STU.

 

 

Čítať celý článok...
 

Industry 4.0 z pohledu Lapp Kabelu

Industry 4.0 je v posledních několika letech často diskutované téma. Je však relevantní pro všechny podniky a společnosti na poli průmyslu? Jak se k tomuto tématu staví například Lapp Kabel, zabývající se kabely a jejich příslušenstvím?

Čítať celý článok...
 

Bezpečně doručené… I díky kabelům Lapp!

Bezobslužné robotické tahače CEITruck s periferními jednotkami zabezpečují distribuci materiálu po předdefinovaných dráhách ve výrobních halách. Samozřejmostí je monitorovací a řídicí bezdrátový systém a automatické nabíjení. Využitím automatického logistického systému od společnosti CEIT zvyšují firmy svoji produktivitu a zároveň snižují logistické náklady. Sofistikovaný bezobslužný systém je vybavený elektronikou a kabeláží, která musí spolehlivě fungovat při plném provozu výrobních linek, a to i v náročném prostředí s mnoha možnými zdroji elektromagnetického rušení.

Čítať celý článok...
 

Yaskawa bude investovat v Evropě

Japonská technologická skupina Yaskawa hodlá do roku 2022 vytvořit v Evropě minimálně 200 nových pracovních míst. Vyplývá to z pondělního prohlášení Hiroshiho Ogasawary (ředitel a prezident společnosti Yaskawa Electric Corporation) a Manfreda Sterna (prezident a generální ředitel společnosti Yaskawa Europe, vice-prezident společnosti Yaskawa Electric Corporation) ve Frankfurtu nad Mohanem.

Čítať celý článok...
 

COMAU NA MSV 2016

Comau představil svou rodinu malých robotů poprvé v ČR na MSV v Brně. Jsou to téměř tři roky, co italská společnost Comau vstoupila na český trh. Během této doby se stala silným partnerem pro své partnery z různých průmyslových odvětví. Rok 2016 je rokem změn a nových produktů. Comau si proto nenechal ujít jedinečnou příležitost prezentovat své novinky i v České republice.

Čítať celý článok...
 

Minerva - implementácie ERP QAD Enterprise Edition

Minerva Česká republika oznamuje úspešné dokončenie implementácie QAD Enterprise Edition (QAD EE) vo firme CoorsTek v Turnove. V rámci medzinárodnej implementácie spoločnosti CoorsTek Minerva Česká republika poskytla miestne jazykové prostriedky na implementáciu podnikového jadra ERP pre CoorsTek a podporovala celú implementáciu školením užívateľov. ERP QAD v českom CoorsTek bol spustený v apríli 2016.

Čítať celý článok...
 

100 rokov inovácií

Švédske výskumné centrum spoločnosti ABB vo Vasteras oslávilo 100. výročie svojej existencie za účasti kráľa Karola XVI Gustáva, generálneho riaditeľa ABB, Ulricha Spiesshofera, švédskho ministra energetiky, Ibrahima Baylana a ďalších národných a miestnych hodnostárov.

 

 

Čítať celý článok...
 
Stránka 8 z 41

Uzávierka čísla 5/2017 je 26. októbra 2017 
Číslo 5/2017 vyjde 3. novembra 2017

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 Reklama 


 

Počítadlo prístupov

Od 28.5.2014 bol obsah zobrazený : 590475