Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

Home

Pozvánka na veľtrhy: COMPOSITES EUROPE 2017, FAKUMA 2017, viscom düsseldorf 2017

Spoločnosť MANIN EXPO ako spoluorganizátor zájazdu a koordinátor pre návštevníkov v SR vás srdečne pozýva na medzinárodný veľtrh COMPOSITES EUROPE 2017, určený najmä pre odbornú verejnosť, ktorý je najmodernejší a najinovatívnejší veľtrh predstavujúci oblasť trhu s kompozitnými materiálmi a ich použitím, ktoré sú významným článkom v sektore priemyslu.

Medzinárodný odborný veľtrh pre kompozitné materiály sa bude konať v dňoch 19. - 21. septembra 2017 v nemeckom Stuttgarte.

Vystavovatelia ukazujú najnovšie materiály, trendy, technológie a koncepty kompozitných materiálov používaných napríklad v oblasti veternej energie, automobilového, lodného či leteckého priemyslu, a to od návrhu až po konštrukcie.


Odborná ponuka:

.: Suroviny (základné chemické produkty, plnivá, prísady, termoplasty)

.: Vlákna, výrobky z vlákien, polovýrobky a medziprodukty (vlákna, predpriadze, priadze, nite, strihané vlákna, dlhé vlákna, polovýrobky z vlákien pre lisovanie a vstrekovanie)

.: Spracovatelia, výrobcovia (autoklávové metódy, kvapalno - impregnačné postupy, postupy pri lisovaní, pultruzia, PUR - základné metódy, vstrekovanie, pásky, metódy tvárnenia, procesy navíjania, ostatné)

.: Výrobcovia zariadení, vybavenie a spotrebný materiál (výrobcovia zariadení, výroba nástrojov a foriem, vybavenie, spotrebný materiál, systém na zabezpečenie akosti, materiály spojovacej techniky, technika triedenia, prírezy)

.: Výrobcovia - podľa výrobkov (dielce, dosky, rúry, profily, nádrže, časti foriem)

.: Výrobcovia - podľa kompozitných materiálov (spevnenie aramidovými vláknami - plast (AFK), spevnenie vláknami - betón, spevnenie sklenými vláknami - plast (GFK), keramický kompozitný materiál, spevnenie uhlíkovými vláknami - uhlík (CFC), spevnenie nano časticami - materiál, spevnenie prírodným vláknom - plasty (NFK)

.: Výrobcovia - podľa použitia v priemysle (automobilový priemysel, stavebníctvo/konštrukcie, elektrotechnický priemysel, lietadlá / letecká doprava, kozmická lety, voľný čas, poľnohospodárstvo, námorníctvo, stavba lodí, lekárstvo, nábytok, hygiena, doprava, železnice, autobusy, hromadná doprava, obrana, veterná energia, ostatné)

.: Ďalší spracovatelia, zušľachťovanie (povrchová úprava, spájanie, mechanické spracovanie)

Odhaľte nové inšpirácie vo vašom odbore!

Zoznam vystavovateľov, plán areálu a hál, newsletter ako aj mnohé ďalšie informácie nájdete priamo na webovej stránke veľtrhu www.composites-europe.com

 

Zájazd na veľtrh:

V spolupráci s CK FLASH HOLIDAYS organizujeme zájazd v termíne 18. - 20. septembra 2017 s odborným sprievodom aj s možnosťou exkurzie na tému veľtrhu. Viac informácií o zájazde s možnosťou prihlásenia sa nájdete na http://flashholidays.eu/cestovna-kancelaria/vystavy-a-veltrhy/composites-europe-2017.

Fakuma 2017Spoločnosť MANIN EXPO
ako spoluorganizátor zájazdu a koordinátor pre návštevníkov v SR vás srdečne pozýva na medzinárodný veľtrh Fakuma 2017, určený najmä pre odbornú verejnosť, ktorý ponúka prehľad o všetkých plastových technológiách. Medzinárodný odborný veľtrh pre spracovanie plastov sa bude konať v dňoch 17. - 21. októbra 2017 v nemeckom Friedrichshafene.

 

 

Odborná ponuka:

.: Vstrekovacie stroje

.: Technika tepelného tvarovania

.: Extrúzne továrne

.: Systémy nástrojov

.: Materiály a komponenty

Odhaľte nové inšpirácie vo vašom odbore!

Zoznam vystavovateľov, plán areálu a hál, newsletter ako aj mnohé ďalšie informácie nájdete priamo na webovej stránke veľtrhu www.fakuma-messe.com

Zájazd na veľtrh:

V spolupráci s CK FLASH HOLIDAYS organizujeme zájazd v termíne 16. - 18. októbra 2017 s odborným sprievodom aj s možnosťou exkurzie na tému veľtrhu. Viac informácií o zájazde s možnosťou prihlásenia sa nájdete na http://flashholidays.eu/cestovna-kancelaria/vystavy-a-veltrhy/fakuma-2017.

 

viscom düsseldorf 2017                           

Spoločnosť MANIN EXPO ako zástupca veľtrhu pre návštevníkov v SR vás srdečne pozýva na medzinárodný veľtrh viscom düsseldorf 2017, určený najmä pre odbornú verejnosť, ktorý je pre priemysel vizuálnej techniky udalosťou číslo jeden. Medzinárodný odborný veľtrh pre vizuálnu komunikáciu, techniku a dizajn sa bude konať v dňoch 18. - 20. októbra 2017 v nemeckom Düsseldorfe.

Viac ako 320 vystavovateľov zo 70 krajín bude prezentovať na veľtrhu výrobcov, predajcov a firmy, ktoré poskytujú služby v odvetví reklamnej vizuálnej komunikácie, techniky a dizajnu. Očakáva sa cez 11 000 návštevníkov.


Odborná ponuka:

.: Technológie a procesy (signmaking, svetelná reklama, výroba displejov, tlačiarenské služby, print shopy - sieťotlač, veľkoformátová tlač, digitálna, priemyselná tlač, fotolaby, vyšívanie na textil, agentúry, médiá - výroba, kopírovacie centrá, obchod s materiálom a náradím, flexografia a gravírovanie)

.: Marketing, média & aplikácie (vonkajšia reklama, marketing a reklama v obchode a priemysle, reklamné agentúry, športové zariadenia, letiská, dopravné firmy, verejné inštitúcie, dodávatelia digital signage, vzdelávanie a školenie, spotrebný priemysel, obchod so spotrebným tovarom a potravinami)
.: Design & kreativita (architektúra, dekoratérstvo, aranžérstvo, (priemyslový) design, design pre obchod a veľtrhové expozície, výroba: nábytok, textil, obklady, podlahy, tapety, dekorácie, plasty, móda
.: Odborný program (3 dni veľtrhu, 3 dni plné prednášok a workshopov)

Odhaľte nové inšpirácie vo vašom odbore!

Zoznam vystavovateľov, plán areálu a hál, newsletter ako aj mnohé ďalšie informácie nájdete priamo na webovej stránke veľtrhu www.viscom-messe.com

Zájazd na veľtrh:

V spolupráci s CK FLASH HOLIDAYS organizujeme zájazd v termíne 17. - 19. októbra 2017 s odborným sprievodom aj s možnosťou exkurzie na tému veľtrhu. Viac informácií o zájazde s možnosťou prihlásenia sa nájdete na http://flashholidays.eu/cestovna-kancelaria/vystavy-a-veltrhy/viscom-2017.

Kód na bezplatnú vstupenku pre Slovensko cez on-line systém:

Na stránke www.viscom-messe.com/voucher zadajte uvedený kód qg5k-7uhs-c9vs-uwa5 a pokračujte podľa inštrukcií.


Kontakt na zastúpenie:

Oľga Rumannová – MANIN EXPO
Lánska 948/87
017 01 Považská Bystrica

Tel.:  +421 904 145 593
E-mail:  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
Web:  www.maninexpo.sk

 

Reklama

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 


 

Reklama