Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

Ocenenie IFOY AWARD 2016

Spoločnosť Jungheinrich v prvý deň veľtrhu CeMAT získala pri udeľovaní ocenení IFOY Awards 2016 prvenstvo až v dvoch kategóriách. Spomedzi lídrov v segmente logistiky a skladového hospodárstva sa jej ako jedinej podarilo ukoristiť až dve uznávané trofeje. V tomto roku udeľovala 24-členná medzinárodná odborná porota ocenenie „International Forklift Truck of the Year“ (vozík roka) prvýkrát v piatich kategóriách.

Read more...
 

Kärcher s prestížnym ocenením

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila spoločnosti Kärcher  na Slovensku cenu Slovak Superbrands Award 2016. S týmto ocenením sa tak spoločnosť Kärcher Slovakia, s.r.o. zaradila do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.

Read more...
 

Nový míľnik skupiny GEFCO

Courbevoie, Francúzsko, 19.máj 2016. Skupina GEFCO, hráč svetovej úrovne v oblasti priemyselnej logistiky a európsky líder v oblasti automobilovej logistiky, v roku 2015 dosiahla obrat vo výške 4,2 miliardy eur, čo je v porovnaní s rokom 2014 o 3 % viac.

 

 

Read more...
 

Zaměřeno na kvalitu

Společnost VIPA, specialista na PLC řízení z Herzogenaurachu, je nejen zárukou bezproblémových technologických procesů, ale vytvořila si také dobré jméno jakožto spolehlivý dodavatel kvalitních produktů pro automobilový průmysl. 

Read more...
 

Odstartovala Baťa Road Show

Po českých a slovenských městech začal v květnu putovat modul s kanceláří Tomáše Bati. Na počest 140. výročí narození této významné osobnosti akci Baťa Road Show uspořádala Nadace Tomáše Bati.
Read more...
 

Strojársky výrobok roka 2015

Prestížne ocenenie „Strojársky výrobok roka 2015“ v rámci 23. Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre získala spoločnosť BIATEC LASER TECHNOLOGY s.r.o., člen skupiny BIATEC GROUP a.s. za svoje zariadenie Biatec Laser BLT F3.

Súťaž o najlepšie strojárske výrobky každý rok organizuje Zväz strojárskeho priemyslu SR, aby tak verejne ocenil a tým podporil aktivity slovenských výrobcov. O titul sa môžu uchádzať na Slovensku registrované podniky s výrobkami, ktorých krajinou pôvodu je Slovenská republika. Víťazov vyberá nezávislá hodnotiteľská komisia.Read more...
 

MCAE Systems na MSV

Nejvyspělejší světové 3D technologie používané při vývoji výrobků, představí na 23. Mezinárodním strojírenském veletrhu v Nitře ve dnech 24.–27. května česká společnost MCAE Systems. 19. 5. 2016, Kuřim – Digitální továrna, nebo také Průmysl 4.0 – těmito pojmy je dnes po celém světě označován trend rozmáhající se digitalizace průmyslových procesů.

Read more...
 

Skupina Lapp - vyšší obrat, více zaměstnanců, vyšší zisk

V uplynulém fiskálním roce 2014/2015 (1. října až 30. září) vykázala skupina Lapp se sídlem ve Stuttgartu významný růst obratu. Po dvou letech se stabilním obratem se obrat v uplynulém hospodářském roce zvýšil o 8,1 % a dosáhl hodnoty 886 milionů eur.

 

 

Read more...
 

Spoločnosti Murrelektronik GmbH a Yacoub Automation GmbH sa dohodli na vzájomnej spolupráci

Špecialista na automatizáciu – spoločnosť Murrelektronik a poskytovateľ služieb v oblasti developmentu a technológií - spoločnosť Yacoub, sa dohodli na vzájomnej úzkej spolupráci. Spoločným cieľom je zvýšiť inovatívnu a konkurenčnú silu oboch spoločností a ich schopnosť rozvíjať a dodávať vysokokvalitné produkty ešte rýchlejšie ako doteraz.

Read more...
 

Dachser rozvíja odborové logistické riešenia

Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb Dachser vytvoril novú centrálnu organizačnú divíziu „Corporate Solutions, Research & Development“ (Korporátne riešenia, výskum a vývoj), aby podporil svoje globálne logistické služby vytvorené na mieru jednotlivým priemyselným odvetviam a zároveň integroval svoje výskumné a vývojové aktivity.

 

Read more...
 
Page 11 of 36

Uzávierka čísla 1/2019 je 18. februára 2019
Číslo 1/2019 vyjde 1. marca 2019

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 


 

Reklama

 
 

Počítadlo prístupov

Content View Hits : 1032052