Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

Pozvánka na veľtrhy: COMPOSITES EUROPE 2017, FAKUMA 2017, viscom düsseldorf 2017

Spoločnosť MANIN EXPO ako spoluorganizátor zájazdu a koordinátor pre návštevníkov v SR vás srdečne pozýva na medzinárodný veľtrh COMPOSITES EUROPE 2017, určený najmä pre odbornú verejnosť, ktorý je najmodernejší a najinovatívnejší veľtrh predstavujúci oblasť trhu s kompozitnými materiálmi a ich použitím, ktoré sú významným článkom v sektore priemyslu.

Read more...
 

GEFCO vytvára strategické geo-regióny

Spoločnosť GEFCO má na Slovensku a v Čechách od 1. 8. 2017 spoločný manažment. Novým riaditeľom sa stal Aleksander Raczynski, ktorý viedol posledné 4 roky GEFCO v Českej republike. Tento nový geografický región má viac ako 1 200 zamestnancov a vďaka dynamike ekonomického rastu patrí do prvej trojky v rámci skupiny GEFCO.

Read more...
 

Pokročilé řízení natočení

Nový softwarový modul potlačuje natáčení břemen u jeřábů. B&R nabízí novou funkci pro řízení jeřábů. Jeřáby, které přepravují velká břemena, zavěšená na lanech, mohou být obzvláště citlivé na otáčení břemene kolem svislé osy. To může vést k trvalým kmitům.  Nový softwarový modul mapp Crane pro řízení natočení břemene dokáže tyto kmity potlačovat.

Read more...
 

ISO verifikace čárových a datamatrix kódů

Pro zabezpečení správné produkce bez chyb v čárových a datamatrix kódech jsou zde pro kontrolu speciální verifikátory. Nejen že přečtou kód, ale rozeberou jej do nejmenších detailů a zjistí jeho nedostatky.

 

 

Read more...
 

POWTECH 2017 – veľtrh mechanických technológií spracovania

Každých 18 mesiacov veľtrh POWTECH sústreďuje v Norimbergu globálne inovácie v oblasti mechanických technológií spracovania, analytiky a manipulácie s práškovými materiálmi a sypkými hmotami.

 

 

Read more...
 

EPIC® MH - modulární systém konektorů

Konektory EPIC® MH pro připojení strojů a zařízení umožňují díky své konstrukci sestavit řešení na míru. Vytvořit kombinované připojení pro napájení, data, sběrnice nebo koaxiální kabely není žádný problém. Jednoduchou volbou příslušného modulu (napájení, data, BUS, koax) a jeho umístěním do společného rámečku je možné vytvořit požadovanou kombinaci.

Read more...
 

Maintenance automotive 2017

Slovenská spoločnosť údržby a Zväz automobilového priemyslu organizujú odbornú konferenciu Údržba v automobilovom priemysle. Uskutoční sa 17. októbra 2017, hotel Agroinštitút, Akademická 952/4, 949 01 Nitra-Chrenová, Slovensko. Zameraním konferencie je Výmena skúseností špičkových údržieb výrobných spoločností v rámci automobilového priemyslu SR.

Read more...
 

Nový sběrnicový kabel UNITRONIC® BUS HEAT 6722 pro užitková vozidla

Představujeme Vám nového člena rodiny UNITRONIC®, kabel UNITRONIC® BUS HEAT 6722. Název se možná zdá krkolomný, ale zahrnuje v sobě účel, pro který jsme kabel vyvinuli. Podívejme se na to proto pěkně popořadě…

 

 

Read more...
 

Podpora výskumu a vývoja

Dňa 28. 6. 2017 Finančná správa SR zverejnila zoznam daňovníkov, ktorí si ako prví uplatnili daňový super odpočet nákladov na výskum a vývoj („VaV“) za rok 2016, podaním daňového priznania („DP“) termíne k 31. 3. 2017. Priemerná výška štátnej podpory inovatívnych firiem je zatiaľ veľmi nízka. Preto vláda verejne prisľúbila zvýšenie odpočtu na 100 % od 1. 1. 2018.

Read more...
 

Minerva Česká republika oslavila 25 let

Výhradní dodavatel podnikových aplikací QAD a obchodní partner společnosti Siemens PLM Software, Minerva Česká republika slaví 25 let od svého založení. 25 let Minerva buduje efektivní podniky v České republice. Minerva Česká republika patří k významným dodavatelům podnikových aplikací v čele s ERP systémem QAD pro výrobní podniky.

Read more...
 
Page 4 of 36

Uzávierka čísla 1/2019 je 18. februára 2019
Číslo 1/2019 vyjde 1. marca 2019

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 


 

Reklama

 
 

Počítadlo prístupov

Content View Hits : 1032049