Vydavateľstvo LEADERPRESS

_

Home

Jubilejný 45.ročník konferencie ZVÁRANIE

Tatranská Lomnica sa v novembri opäť stane miestom medzinárodného stretnutia odborníkov z oblasti zvárania. Slovenská zváračská spoločnosť (SZS) tu pripravuje, v spolupráci so svojimi firemnými partnermi, už 45. ročník konferencie ZVÁRANIE – vôbec najstaršej konferencie s tematikou zvárania v Európe.

 

 

 

Od 8. do 10. novembra 2017 sa v hoteli SOREA Urán v Tatranskej Lomnici stretnú odborníci z oblasti zvárania, ktorí si na tomto fóre vymenia svoje skúsenosti a absolvujú program zostavený z niekoľkých desiatok odborných prednášok rozdelených do šiestich odborných sekcií (zvariteľnosť kovových materiálov; progresívne metódy zvárania, rezania a súvisiacich procesov; požiadavky kladené na výrobcov; novinky v oblasti zváracích zariadení a prípravkov na zváranie, prídavných materiálov, základných materiálov; nedeštruktívna kontrola a skúšanie vo zváraní; priemyselné aplikácie zvárania).

Každoročne je o konferenciu vysoký záujem a Tatry na tri dni ožijú tematikou zvárania. Podľa predsedu Slovenskej zváračskej spoločnosti Pavla Radiča, dôvodom vysokého záujmu o podujatie je jej kvalitatívna úroveň a široký tematický záber: „Dlhodobo spolupracujeme so všetkými technickými univerzitami na Slovensku. Predstavujeme najnovšie trendy, výsledky aplikovaného výskumu a vývoja, a to nielen z akademickej pôdy ale aj priamo z praxe, od našich firemných partnerov. Ľudia sa tu dozvedia o všetkom dôležitom, čo sa v oblasti zvárania na Slovensku deje.“

Účasť na konferencii sa započítava do vzdelávacích akcií certifikovaného zváračského personálu EWE/IWE, EWT/IWT, EWS/IWS.

 

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

Partneri

 

 


 

Reklama